GOLEADA U TORINU: Bikovi posle velike borbe prelomili Frozinone!

Serija a, 8. kolo

Fantastična utakmica, čak pet golova viđeno je na Olimpijskom stadionu u gradu pod Alpima

Fudbaleri Torina su uz mnogo muke slomili otpor Frozinonea i sa 3:2 (1:0) slavili nad timom koji grca u problemima sa samo jednim osvojenim bodom iz sedam, od večeras i osam odigranih mečeva.

Iako je delovalo da će biti mnogo lakše, posebno otkako je Tomas Rinkon u 20. minutu probio odbranu kluba koji će se grčevito boriti za opstanak (pa možda i ispasti već početkom proleća), nije bilo nimalo lagano.

Čak ni pošto je Dijego Bazeli u 46. minutu povisio prednost na 2:0. Samo 12 minuta kasnije je Edoardo Goldaniga, a u 64. minutu je Kamilo Sijano poravnao na 2:2 šokiravši nadmoćne Bikove.

I baš kada je izgledalo da će četa Valtera Macarija teško do trijumfa, demotivisana razvojem situacije na terenu, Alehandro Berenger je u 71. minutu postavio konačan rezultat na radost domaćih navijača.

NE PROPUSTITE

GVARDIOLA PRIČAO O ZVEZDINOJ GRUPI: Svašta se dešava u Evropi!

ZAKARIĆ ZADOVOLJAN POBEDOM: Ušli smo u ritam posle derbija, od nas u napadu se očekuje da tresemo mreže!

ZLATAN PONOVO ODGOVORIO U SVOM STILU! Ibra se osvrnuo na interesovanje Milana!

MIRKOVIĆ POSLE VOŽDOVCA: U potpunosti sam zadovoljan igrom! Rutinski...

Serija A, 8. kolo Petak: Torino - Frozinone 3:2 (1:0)

(Rinkon 20, Bazeli 46, Berenger 71 - Goldaniga 58, Sijano 64) Subota: 15:30 Kaljari - Bolonja 18:00 Udineze - Juventus 20:30 Empoli - Roma Nedelja: 12:30 Đenova - Parma 15:00 Milan - Verona 15:00 Lacio - Fiorentina 15:00 Atlanta - Sampdorija 18:00 Napoli - Sasuolo 20:30 SPAL - Inter