PALAS NIJE IZDRŽAO: Stanislas sačuvao Vitaliti u finišu meča golom sa bele tačke!

premijer liga, 7. kolo

Imali su Orlovi povoljan rezultat do tog 87. minuta...

Objavljeno: 09:14h

Odigrana je poslednja utakmica 7. kola Premijer lige u kojoj je Bormut na svom terenu savladao rezultatom 2:1.

Domaćini su poveli golom Dejvida Bruksa u 5. minutu i sa tim rezultatom se otislo na odmor.

U 55. Orlovi su preko Patrika Van Anholta izjednačili na 1:1, a taj rezultat bio je na snazi sve do 87. minuta kada je Džunior Stanislas postavio konačan rezultat golom sa bele tačke.

Premijer liga - 7. kolo:

Subota:

Vest Hem - Mančester junajted 3:1 (2:0)

(Anderson 5, Lindelof 43ag, Arnautović 74 - Rašford 71)

Everton – Fulam 3:0 (0:0) Sigurdson 56, 89, Tosun 66

Hadersfild – Totenhem 0:2 (0:2) Kejn 25, 34

M. Siti – Brajton 2:0 (1:0) Sterling 29, Aguero 65

Njukasl – Lester 0:2 (0:1) Vardi 30, Megvajer 73

Volverhempton – Sautempton 2:0 (0:0) Kavaljero 79, Kastro Oto 87

Vest Hem – M. Junajted 3:1 (2:0) Anderson 5, Lindelof 43ag, Arnautović 74 – Rašford 71

Čelsi – Liverpul 1:1 (1:0) Nedelja:

Kardif – Barnli 2:1