Marakana ostaje neosvojiva tvrđava: Zvezda srušila i Mladost!

superliga, 10. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u meču Superlige ekipu Mladosti iz Lučana sa 2:1.

Posle deset odigranih kola u Superligi ekipa Vladana Milojevića ima devet pobeda, a tim Nenada Milovanovića zabeležila je drugi poraz u sezoni.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi već u 50. minutu bio dosuđen penal za fudbalere Zvezde. Pavlović je oborio Hajdina u kaznenom prostoru, a Kafu je doneo prednost svom timu iz penala.

Nekoliko minuta kasnije videli smo sjajan gol Jevremovića koji je izjednačio rezultat na 1:1, a samo dva minuta posle majstorije fudbalera gostiju revanširao mu se Branko Jovičić koji je drop-kikom sa ivice šesnaesterca pocepao mrežu golmana Rosića za 2:1.

U sledećem kolu Zvezda gostuje Zemunu, dok Mladost igra protiv Radničkog iz Niša.

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz "lajv-blog"

84' - Umesto Kafua na terenu je Čaušić

68' - GOOOL: Jevremovićeva bomba je brzo zaboravljena, Branko Jovičić postiže gol karijere!

66' - Kafu je mogao da se proslavi, ali na asistenciju Marina pogađa Rosića u noge

63' - GOOOL: Majstorija Jevremovića za 1:1

50' - GOOOL: Kafu sa penala donosi prednost Zvezdi!

45' - Završeno je prvo poluvreme: C. Zvezda-Mladost 0:0

40' - Novi udarac Holanđanina, ostaje 0:0

38' - Ebisiliov pokušaj iz slobodnog udarca zaustavlja Rosić

17' - Ufff, kakav šut Markoskog! Prekaljeni vezista je volejem zahvatio loptu, koja odlazi tik pored stative

15' - Simić je postigao gol, ali on je opravdano poništen zbog ofsajda

5' - Jevremović je uputio prvi udarac na meču

20:30 - Meč je počeo

20:00 - Evo sastava:

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Degenek, Babić, Hajdin - Jovančić, Jovičić - Kafu, Ebisilio, Simić - Pavkov.

Klupa: Popović, Krstičić, Marin, Čaušić, Stojković, Ben, Jevtović

Mladost Lučani: Rosić - Jevremović, Sinđić, Milošević, Andrić - Pejović - Jovanović, Pešić, Tumbasević, Pavlović - Markoski

Klupa: Zečević, Dimić, Golubović, Odita, Obrenović, Mihajlović, Ristić