Maleni Leganes srušio španskog velikana, Viljareal zgromio Baskijce uz gol sezone!

primera, 6. kolo

U drugom meču večeri Viljareal je kaznio promašaje Atletik Bilbaa i napunio mrežu Baska na San Mamesu sa 3:0.

Objavljeno: 22:34h

Fudbaleri Barselone doživeli su šokantan poraz u šestom kolu La Lige i drugi meč u nizu ostali bez pobede.

Leganes je savladao aktuelnog prvaka Španije sa 2:1 na svom terenu i tako šokirali evropsku javnost.

Poveli su Katalonci golom Kutinja u 12. minutu igre, a u roku od dva minuta početkom drugog poluvremena Leganes koristi kikseve gostujućih fudbalera i preko El Žara i Oskara preokreće na 2:1.

A, pre nego što napustite vest pogledajte gol sezone:

Primera: 6. kolo:

Leganes – Barselona 2:1 (0:1) El Žar 52, Oskar 54 – Kutinjo 12

Atletiko Bilbao – Viljareal 0:3 (0:0) Fornals 66, Mori 80, Ekambi 89

22.00 Sevilja – Real Madrid 22.00 Valensija – Selta Vigo Utorak:

Espanjol – Eibar 1:0 (0:0) Hermoso 68

Real Sosijedad – Rajo Valjekano 2:2 (1:2) Jon 5, Vilijan Hose 78 -- Advinkula 31, Treho 36p

Atletiko Madrid – Ueska 3:0 (3:0) Grizman 16, Tomas 29, Koke 33 Četvrtak: