VIOLA DOŽIVELA DRUGI PORAZ U SEZONI: D'Ambrozio i Ikardi za pobedu Intera, bledo izdanje Blekija Milenkovića!

Serija a, 6. kolo

Dobra utakmica na otvaranju kola

Objavljeno: 08:03h

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu ekipu Fiorentine sa 2:1 u utakmici šestog kola italijanske Serije A.

Inter je na petom mestu na tabeli sa deset osvojih bodova, koliko ima i trećeplasirana Fiorentina.

Golove za pobednički tim na večerašnjem meču postigli su Mauro Ikardi u 45. minutu iz penala i Danilo D'Ambrozio u 77. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za gostujući tim bio Federiko Kijeza u 53. minutu.

Inter u narednom kolu dočekuje Kaljari, a Fiorentina na svom terenu igra protiv Atalante.