GRCI IMAJU NOVO BOŽANSTVO: Aleksandar Prijović sa dve golčine rešio veliki derbi!

sjajna utakmica

Bio je prosto neverovatan

Objavljeno: 09:52h

Reprezentativac Srbije i napadač PAOK-a Aleksandar Prijović obeležio je derbi u Grčkoj između solunskih crno-belih i AEK-a i sa dva pogotka doneo svojoj ekipi pobedu.

Domaćini sa Tumba stadiona slavili su 2:0, a naš internacionalac pogađao je u 29, kao i u 59. minutu.

U poraženom AEK-u nekadašnji igrač Crvene zvezde Uroš Ćosić ušao je u igru nekoliko minuta pre kraja utakmice.

Ovo je srpskom Ibrahimoviću treći ligaški pogodak u ovoj sezoni, a u kvalifikacijama za Ligu šampiona 4 gola.

Klub koji vodi Razvan Lučesku sin poznatog stručnjaka iz Rumunije Mirčee, sada se nalazi na prvoj poziciji sa isto bodova kao i Atromitos i bod više od Olimpijakosa koji ima utakmicu manje.

AEK se nalazi na petom mestu i ima 9 osvojenih bodova.