DŽABA RANI GOL! Empoli poveo u 19. sekundi, ali je onda Sasuolo pokazao pravo lice!

Serija a, 5. kolo

Objavljeno: 22:58h

Fudbaleri Sasuola pobedili su večeras na svom terenu ekipu Empolija sa 3:1 u prvoj utakmici petog kola italijanske Serije A.

Sasuolo je upisao treću pobedu i popeo se na treće mesto na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Empoli je na 17. poziciji sa četiri boda.

Gostujuća ekipa je povela već u prvom minutu meča preko Frančeska Kaputa, ali je Sasuolo u nastavku preokrenuo rezultat.

Strelci za pobednički tim bili su Kevin Prins Boateng u 13, Djanmarko Ferari u 57. i Federiko di Frančesko u 85. minutu.

Serija A, 5. kolo: Sasuolo - Empoli 3:1 (1:1) (Boateng 13, Ferari 57, Di Frančesko 85 - Kaput 1) subota: 15.00 Parma - Kaljari 18.00 Fiorentina - SPAL 20.30 Sampdorija - Inter nedelja: 12.30 Torino - Napoli 15.00 Volonja - Roma 15.00 Kjevo - Udineze 15.00 Lacio - Đenoa 18.00 Milan - Atalanta 20.30 Frozinone - Juventus