LETNJI HIT ITALIJANSKE LIGE: Maleni klub iz Ferare nastavlja da melje!

serija a

Junak utakmice Andrea Petanja

Objavljeno: 22:46h

Najveće iznenađenje Serije A SPAL nastavio je da beleži odlične rezultate, pošto je 4. kolu pobedio neugodnu Atalantu - 2:0 (0:0)

SPAL je zabeležio treću pobedu u ligi i nalazi se na drugoj poziciji Serije A ispred Napolija.

Mreže su mirovale u provm poluvremenu, a onda je na scenu stupio Andrea Petanja, koji je za šest minuta dva puta tresao mrežu Atalante.

Prvi gol je postigao iz neposredne blizine, posle gužve u kaznenom najbolje se snašao na petercu. Nekoliko minuta kasnije novi gol za SPAL, ponovo Petanja, ovoga puta uz malu pomoć odbrambenog igrača Atalante.

SPAL u narednom kolu gostuje Fjorentini, dok Atalanta igra sa Milanom na San Siru.

Serija A, četvrto kolo: Subota: Inter - Parma 0:1 (Dimarko 79) Napoli - Fiorentina 1:0 (Insinje 79) Frosinone - Sampdorija 0:5 (0:1) (Kvaljarela 10, Kaprari 47, Defrel 53, 86, Kovnacki (p)83) Nedelja: Roma - Kjevo 2:2 (2:0) (El Šaravi 10, Kristante 30 - Birsa 52, Stepinski 83) Đenoa - Bolonja 1:0 (0:0) (Pjatek 69) Juventus - Sasuolo 2:1 (0:0) (Ronaldo 50, 65 - Babakar 91) Udineze - Torino 1:1 (1:0) (De Pol 28 - Meite 49) Empoli - Lacio 0:1 (0:0) (Parolo 47) Kaljari - Milan 1:1 (1:0) (Žoao Pedro 4 - Iguain 55) Ponedeljak:

SPAL - Atalanta 2:0 (0:0)