UEFA DALA DOZVOLU: Zvezdaši upravo ste dobili razlog da već u 20h budete na stadionu, jer ovo se ne propušta!

Viđa se svakih 25 godina

Sprema se spektakl na stadionu "Rajko Mitić"

Crvena zvezda je izrazila želju da uoči svog prvog meča u grupnoj fazi Lige šampiona na koji je čekala 26 godina ugosti legende kluba i članove generacije koja je pre 27 godina osvojila Kup evropskih šampiona, preteču današnjeg takmičenja, a UEFA je takvoj želji kluba izašla u susret.

Iz Niona je stiglo odobrenje da članovi tima koji je 1991. godine u finalu KEŠ pobedio Marsej i osvojio istorijsku titulu prvaka Evrope naprave počasni krug na prepunom stadionu "Rajko Mitić".

Ekipa Crvene zvezde koja je u Bariju osvojila titulu evropskog prvaka
Ekipa Crvene zvezde koja je u Bariju osvojila titulu evropskog prvaka foto: Profimedia

Celokupna svečanost počeće od 20 časova kada će svi oni izaći na tereni obići počasni krug, pa je zbog toga važno da svi navijači budu i pre toga na stadionu i prisustvuju ovom spektakularnom i nezaboravnom momentu.

Očekuje se da će na travu Marakane izaći Savićević, Najdoski, Stošić, Dika Stojanović, ali i Robert Prosinečki, Darko Pančev, Miodrag Belodedić...

(Espreso.co.rs / Izvor: Mozzartsport.com)