Iguain spasio Milan, Albanac u poslednjoj sekundi sačuvao pobedu Lacija, Ronaldo proradio!

iznenađenje na početku dana

"Vučica" prokockala prednost

U prvoj utakmici nedeljnog programa Serije A Roma i Kjevo su odigrali nerešeno 2:2.

Vučica je povela 2:0 golovima Stefana El Šaravija i Brajana Kristantea u 10. odnosno 30. minutu utakmice, ali su gosti u drugom poluvremenu uspeli da postignu dva pogotka i otmu jedan bod sa "Olimpijskog stadiona".

Za Veronu su pogađali Slovenac Valter Birsa u 52. i Mariuš Stepinski u 83. minutu.

Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu Sasuolo sa 2:1, u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva i zadržali maksimalni učinak.

Oba gola, prva u crno-belom dresu u zvaničnim utakmicama, postigao je Kristijano Ronaldo, u 50. i 65. minutu. Konačan rezultat postavio je Kuma Babakar u prvom minutu nadoknade vremena.

Aktuelni šampion je prvi na tabeli sa svih 12 bodova, a Sasuolo, koji je pretrpeo prvi poraz u prvenstvu, zauzima treće mesto sa sedam bodova.

Udineze i Torino odigrali su nerešeno 1:1, a Đenova je kao domaćin pobedila Bolonju rezultatom 1:0.

Lacio je na neugodnom gostovanju savladao Empoliji 1:0 (0:0), ali je u poslednjoj sekundi meča golman Rimljana Tomas Strakoša spasio svoj tim odbranivši zicer Fračeska Kaputa. Parolo je u 47. minutu postigao jedini pogodak na meču.

Milan je u poslednjem nedeljnom duelu u Seriji A igrao nerešeno u gostima sa Kaljarijem 1:1.

Domaći su stigli do prednosti već u četvrtom minutu, kada je Žoao Pedro iz odbitka zatresao mrežu Donarume.

Milan uspeva da izjednači u 55. minutu, prvencem Gonzala Iguaina u dresu Rosonera.