ANĆELOTI, MIRNO LI SPAVAŠ? Novi Zvezdin tandem nagovestio da bi mogao da pomrsi račune evropskim velikanima!

majstorije

Igra tima Vladana Milojevića može da raduje publiku pred meč sa Napolijem u utorak

Crvena zvezda igra meč protiv Radnika iz Surdulice u okviru 8. kola Superlige Srbije, a posle prvog poluvremena ima prednost od 2:0.

Boaći se na sjajan način vratio u tim sa Marakane pošto je na asistenciju Marka Marina u 33. minutu postigao prvi gol po povratku iz Kine, da bi desetak minuta kasnije situacija bila obrnuta.

Naime, Boaći je sjajno uposlio bivšeg nemačkog reprezentativca koji je sjajnim udarcem za ivice šesnaesterca pocepao mrežu golmana gostiju.

Sjajan tandem se rađa pred očima navijača na Marakani, a igra tima Vladana Milojevića može da raduje publiku pred meč sa Napolijem u utorak.