OVA ZVEZDA MOŽE MNOGO: Novajlije upropastile Radnik i poslale snažnu poruku Napolitancima!

superliga, 8. kolo

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 22:34h

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su svoj pobednički niz u Superligi.

Oni su na svom terenu savladali Radnik iz Surdulice rezultatom 5:0 u okviru 8. kola Superlige.

Do prvog gola čekalo se pola sata kada je Marin sjajno uposlio Boaćija kome nije bilo teško da upiše prvi gol po povratku na Marakanu, a ukupno 40 u dresu tima iz Ljutice Bogdana.

Desetak minuta kasnije, Boaći se odužio Marinu, odigravši "štiklom" za omalenog vezistu koji je opalio sa ivice šesnaesterca i efektno savladao golmana gostiju.

To je bio i konačan rezultat prvog dela, da bi u nastavku Kafu u 51. minutu sačekao povratnu loptu i neometan poslao loptu u gol i tako se i on upisao u strelce i postigao prvi gol u novom klubu.

U 60. minutu Veljko Simić je uposlio Boaćija koji je pravom "bombom" skinuo pauka u golu nesrećnog Lekića koji je ušao u igru kao rezerva zbog crvenog kartona Vasiljevića.

Igrao se 70. minut kada je ponovo Marin bio asistent, a Goran Čaušić pogodio mrežu i tako kompletirao veče novajlija koji su se upisali u listu strelaca.

Crveno-beli su tako nastavili sa pobedama i posle sedam odigranih kola imaju 21 bod uz gol razliku 22:3 i pokazali koliko su dominatni u domaćem prvenstvu.

Sledeće nedelje očekuje nas prvi Večiti derbi ove sezone na stadionu Partizana.

KRAJ MEČA: Crvena zvezda - Radnik 6:0

81' - GOOOL: Stojiljković glavom za 6:0!

73' - GOOOL: Čaušić je strelac! Kakvo veče za novajlije!

62' - GOOOOL: Kakva golčina Boaćija! Simić tek što je ušao upisuje asistenciju!

51' - GOOOL: Kafu je postigao svoj prvenac u dresu Zvezde!

46' - Nastavljena je utakmica

Poluvreme:

42' - GOOOL: Stvara se novi tandem, Boaći-Marin! Napadač je sada uzvratio asistencijom, a Marin opalio po lopti za 2:0

33' - GOOOL: Boaći je nastavio tamo gde je stao, ali Marin je uradio pola posla, a napadaču nije bilo teško da sprovede loptu u mrežu!

28' - Pokušao je Marin, ali lopta odlazi preko gola

27' - Crveni karton za golmana Vasiljevića posle kontakta sa Boaćijem. U igri je rezervni golman Milovan Lekić.

Ovako su navijači pozdravili Novaka Đokovića:

15' - Nema golova, crveno-beli traže put do mreže golmana gostiju

3' - Boaći je bio u prilici, ali slab udarac novog-starog napadača Zvezda

1' - Evo kako izgleda poseta na stadionu Rajko Mitić:

20:30 - Meč je počeo

19:45 - Sastavi:

Crvena zvezda: Borjan - Stojković, Savić, Degenek, Rodić – Krstičić, Čaušić - Kafu, Ebisilio, Marin - Boaći

Radnik: Vasiljević - Mladenović, Žarković, Kovačević, Milovanović - Keremeh, Ristović, Stanisavljević, Stojanović, Zlatanović - Pantelić