Hrvati će odmah zaboraviti na Mundijal! Španci ponizili vicešampiona sveta za 12 minuta!

Odvalili ih u prvom poluvremenu

Meč Lige nacija koji će u komšiluku dugo ostati bolna uspomena

Objavljeno: 22:08h

Hrvati će brzo zaboraviti na Mundijal, ako je suditi po prvom poluvremenu meča sa Španijom u Ligi nacija. U utakmici Grupe 4 Lige A u Elčeu Crvena furija je unakazila Vatrene i od 24. do 35. minuta stigla do 3:0.

Hrvati su dobro počeli meč, ali kada je Saul Nigez, momak rodom iz grada , na asistenciju Serhija Ramosa glavom zakucao loptu u mrežu, vicešampion sveta se raspao.

Usledio je šou Marka Asensija, koji je u 33. minutu postigao golčinu za 2:0, a nepunih 120 sekundi kasnije ponovo opalio iz daljine, pogodio prečku, a onda se lopta od golmana Lovrea Kalinića, koji će braniti umesto penzionisanog Danijela Subašića, odbila u mrežu.

Da stvari po naše komšije budu još gore, do 57. minuta rezultat je bio 5:0, a strelci su bili Rodrigo i Serhio Ramos.