Ništa od pobede, Rumuni su to! Srbija ispustila trijumf u Humskoj - sledeći su Crnogorci!

liga nacija, 2. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 23:01h

Reprezentacije Srbije i Rumunije sastale su se u drugom kolu Lige nacija, a naš istočni sused uspeo je u otvorenoj utakmici da ukrade jedan bod, konačan rezultat bio je 2:2.

Naš nacionalni tim je dva puta vodio u ovoj utakmici, oba gola postigao je Aleksandar Mitrović, ali su Rumuni prvo preko penala koji je skrivio Kolarov izjednačili, a drugi put su rezultat izravnali golom Tukudeana posle kornera.

Posle ovog susreta, Orlovi se nalaze na drugoj poziciji grupe 4 Divizije C sa četiri poena, koliko ima i Crna Gora, ali je ona na prvoj poziciji zbog bolje gol razlike.

Srbija sledeći meč igra protiv Crne Gore u Beogradu.

93' - Poslednja izmena u gostujućoj ekipi, Rotariu ulazi umesto Kipčiua.

90' - Igraće se još šest minuta

90' - Velika šansa za Rumuniju, ali je Dmitrović bio siguran na gol liniji.

85' - Odlična akcija, ali je Prijović šutirao preko gola!

83' - Odličan centaršut Prijovića, ali Mitrović nije dobro zahvatio loptu glavom.

77' - Krstajić sve karte baca u napad! Prijović ulazi u igru umesto Ljajića.

71' - Izmena u reprezentaciji Srbije. Nemanja Matić ulazi u igru umesto Saše Lukića.

70' - Dobar šut Dušana Tadića sa nekih 20ak metara, ali je Tatarušanu bio siguran.

67' - GOOOL: Rumunija ponovo stiže do izjednačenja, gol je postigao Georgije Tukudean.

64' -Flilp Kostić ulazi u igru umesto Sergeja Milinkovića Savića.

63' - GOOOOOL: MITROVIĆ Srbija ponovo vodi! Fudbaler Fulama se prvo odlično zagradio, pa je posle loptu smestio u gol iz voleja!

61' - Izmena u reprezentaciji Rumunije, Mitrica je ušao umesto draguša.

60' - Solidan pokušaj Mitrovića, ali je lopta otišla preko gola.

55' - GOOOL: Stančiu je izjednačio! Kolarov je napravio penal, a Rumunija stiže do izjednačenja!

49' - Ljajić je pokušao. Ostaje 1:0

46' - Počelo je drugo poluvreme

Poluvreme: Srbija-Rumunija 1:0

45' - Kipčiu pogađa prečku! Malo sreće i za našu reprezentaciju...

40' - Tadić je uputio centaršut, Veljković je promašio "ceo fudbal"

38' - Pokušaj Rumuna posle dužeg vremena, Stancu nije lepo zahvatio loptu!

26' - GOOOL! Srbija vodi 1:0! Aleksandar Mitrović je postigao gol sa zemlje posle karambola u petercu! Zaista, svaka čast za snalaženje!

15' - Tadić šalje loptu na peterac, ali ona ne stiže do Mitrovića! Samo korner za Srbiju!

8' - Prečka! Mitrović je još jednom zatresao okvir gola posle dve prečke u Viljnusu!

4' - Šansa za Rumuniju, Dmitrović ima posla na startu meča.

20:45 - Meč je počeo!

20:35 - Ne baš prijatan doček za Mladena Krstajića:

20:25 - Tribine stadiona Partizana pred početak meča:

20:10 - Dresovi u kojima će Srbija i Rumunija izaći na teren:

19:30 - Sastavi reprezentacija:

Srbija: Dmitrović - Rukavina, Spajić, Veljković, Kolarov - Maksimović, Lukić - Ljajić, Milinković Savić, Tadić - Mitrović

Rumunija: Tatarušanu - Manea, Balaša, Spaunaru, Banku - Marin, Anton, Kipčiju - Stančiju, Cukudean, Draguš

19:25 - Podsetimo se meča iz Konstance koji je odigran 2009. godine