Nikolić el Maestro!

TALENAT

Majstorije sjajnog fudbalera

Objavljeno: 22:22h

Fudbaleri Grafičara, filijale Crvene zvezde, savladali su OFK Beograd sa 2:1 u četvrtom kolu Srpske lige Beograd.

Strelac oba pogotka za Grafičar bio je Veljko Nikolić, igrač koji je u februaru zajedno sa još šestoricom omladinaca Crvene zvezde otišao u ovaj klub na pozajmicu, opravdao je ulogu bisera.

Prvo je u 25. minutu solo akcijom doneo Grafičaru vođstvo posle oslobađanja čuvara, a onda je iz kaznenog prostora uputio parabolu u rašlje gol OFK Beograda. Domaćin je uzvratio pred kraj prvog poluvremena posle greške štopera Grafičara, pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

U 65. minutu, ponovo je na scenu stupio Nikolić. Izuzetnim pogotkom iz slobodnog udarca povisio je na 2:1 čime je doveo svoj tim na prvo mesto tabele Srpske lige Beograd sa 10 bodova.

Pogledajte golove Zvezdinog bisera na 27:38 i 1:23:06 snimka ispod.