E, to vam je čar seoskog fudbala: Fudbaler iznabadao sudiju, jagodinski policajci izašli na teren!

ovo je česta stvar u ovakvim utakmicama

Pravi međuopštinski derbi!

U duelu okružne lige na utakmici između Kolara i Juhora utakmica je prekinuta posle samo 10 minuta igre pri rezultatu 0:1 zbog opšteg haosa koji je nastao posle udaranja sudije.

Klub iz Glavinaca je poveo posle osam minuta igre golom, a samo dva minuta igre najiskusniji igrač domaćih Aca Milić je pesnicom uradio glavnog arbitra Miloša Manojlivića.

Ovo utakmici je prisusvovala i policija grada Jagodina pa će verovatno ovaj slučaj epilog dobiti u sudnici.

Meč će najverovatnije biti registovan službenim rezultatom 3:0, a najiskusnijeg igrač domaće ekipe verovatno očekuje duža pauza.