Partizan slavio u teškoj utakmici, Miletić ostavio ekipu na cedilu!

superliga, 7. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Partizana su uspeli u veoma teškoj utakmici da savladaju ekipu iz Bačke Palanke rezultatom 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za crno-bele bio je Svetozar Marković golom glavom u 49. minutu utakmice.

Dramatična situacija se desila u 70. minutu kada je posle oštrog starta Makarića nad Nemanjom Miletićem on burno reagovao i dok je ležao na travi šutnuo napadača Bačke koji je posle tog udarca ostao da leži na travi.

Sudija je posle ukazane pomoći gostujućem igraču prvo njemu dao žuti karton zbog starta, a posle toga dao crveni Miletiću zbog nesportskog ponašanja i šutiranja protivnika.

Trenutak kada je Miletić šutnio Makarića
Trenutak kada je Miletić šutnio Makarića foto: Printscreen/Arena Sport

Ipak do kraja utakmice nije došlo do promene rezultata pa je Partizan upisao svoj 13. poen i sada se nalazi na 3. mestu Superlige Srbije, dok se Bačka nalazi na 10. mestu sa 8 osvojenih poena.

Crno-beli uz Crvenu zvezdu imaju utakmicu manje.

Igrači Partizana
Igrači Partizana foto: Starsport©

95' KRAJ MEČA!

90' Četvrti arbitar je pokazao da će se igrati još 5 minuta.

84' Zakarić je udario golmana Bačke Zogovića kada je pokušao da stigne do lopte, obojica su završili na travi, ali su se posle ukazane lekarske pomoći podigli i utakmica je nastavljena.

Sudar Zakarića i Zogovića
Sudar Zakarića i Zogovića foto: Printscreen/Arena Sport

76' Igrač Bačke Stefan Jovanivić zaradio je žuti karton.

74' Izmena u ekipi Partizana. Teren je napustio Rikardo Gomeš a umesto njega je ušao Miroslav Vulićević.

72' CRVENI KARTON! Nemanja Miletić je zaradio isključenje zbog nesportskog pozeta.

Bezobrazni start Nemanje Miletića
Bezobrazni start Nemanje Miletića foto: Printscreen/Arena Sport

70' Bezobrazan potez Nemanje Miletića koji je posle faula namerno šutnuo igrača Makarića.

Igrač Bačle leži na terenu posle šutiranja od stane Miletića
Igrač Bačle leži na terenu posle šutiranja od stane Miletića foto: Printscreen/Arena Sport

66' Prva izmena na meču u ekipi Bačke, Luka Micić je napustio igru a umesto njega ušao je Milan Spremno.

57' Kontra napad Bačke vukao je Makarić, oboren je u šesnaestercu, ipak sudija nije svirao penal.

56' Žuti karton za Marka Pantića koji je oborio svog prezimenjaka Danila na nekih 40ak metara od gola.

54' Blokiran šut Makarića, prvo je šutirao levom, pa onda desnom, ali su oba pokušaja blokirana.

49' -GOOL: Nikolić sjajno za Markovića koji se samo poklonio i glavom "uterao" loptu u mrežu za 1:0

46' Sudija je označio početak drugog poluvremena.

47' POLUVREME! Sudija je označio kraj prvog dela igre.

47' Žuti karton dobio je Nebojša Kosović zbog faula na sredini terena.

45' U prvom poluvremenu će se igrati još dva minuta.

43' Prvi žuti karton na meču dobio je golman domaćih Bojan Zogović.

39' Zakarić je iz kornera bukvalno šutirao u gol, ali je Zogović nekako uspeo da odbrani, ali je posle tog duela jedan igrač gostiju ostao na travi.

Igrač Bačke leži na terenu posle udarca koji je dobio
Igrač Bačke leži na terenu posle udarca koji je dobio foto: Printscreen/Arena Sport

36' Igrač Bačke Stefan Jovanović ostao je na travi posle jednog duela, ali se ubrzo nakon toga podigao.

Igrač Bačke leži na terenu posle starta
Igrač Bačke leži na terenu posle starta foto: Printscreen/Arena Sport

34' Odlična šansa za Bačku! Makarić nije uspeo da savlada golmana!

30' Navijači su besni jer klub nije uspeo da se kvalifikuje u Ligu Evrope, navijači su imali transparent na kom je pisalo - Kako posluješ tako ti se vraća, ne možeš u Evropu bez krštenog igrača. Hoćemo promene, a ne bombe lažne. Nastavite li ovako sve tribine se prazne!

24' Poništen pogodak Bačke zbog ofsajda.

21' Novi korner za Partizan. Šut Pantića je bio izblokiran.

16' Zakarić je šutirao posle dobrog centraršuta, ali je golman Zogović odlično reagovao.

11' Prvi korner na meču imaće igrači Partizana, šut Pantića je bio izblokiran i lopta je otišla iza gola.

8' Partizan je imao šansu, Gomeš nije uspeo da šutira iz kaznenog prostora

5' Prvi šut fudbalera Partizana, lopta je otišla preko gola i nije bilo posla za Zogovića.

1' Utakmica je počela.

20:10 Poznati su i sastavi timova:

PARTIZAN: Kljajić - Nemanja Miletić, Valjente, Marković, Šehović - Zdjelar, Kosović, Pantić, Zakarić - Nikolić, Gomeš

BAČKA: Zogović - Ilić, Bjeloš, Makarić, Mladenović, Jovanović - Mićić, Pantić, Grabež - Radinović, Gavrić