Kutrone je novi heroj Milana, a Iguain mu asistira poput Pirla! Roma pala u 95. minutu

Serija a, 3. kolo

Bilo bi lepo opet videti onaj stari Milan, Serija A bi se onda vratila baš na velika vrata!

Objavljeno: 23:15h

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Romu sa 2:1 u prvoj utakmici trećeg kola italijanske Serije A, a junak trijumfa bio je mladi napadač Patrik Kurtone.

On je u 95. minutu postigao pobedonosni gol na asistenciju Gonzala Iguaina i tako doneo veliko slavlje svojim navijačima.

Derbi kola u Milanu bio je neizvestan od samog početka, ali je prvi gol vidjen tek u 40. minutu kada je Fren Kesi iskoristio proigravanje Rikarda Rodrigeza i doveo domaćina do prednosti.

Roma je potom pritiskala rivala, pa je došla do izjednačenja golom Federika Facija u 59. minutu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Romu, koja je sada sedma sa četiri boda, dok je Milan 11. sa tri.