Mačva odaljila Mladost od samog vrha tabele: Gavrić i Obrovac doneli radost Šapčanima!

SUPERLIGA 7. kolo

Aničićev tim slavio na gostovanju

Objavljeno: 20:54h

Mačva je salvadala Mladost iz Lučana na njihovom terenu, rezultatom 2:1 u okviru sedmog kola Superlige Srbije.

Izabranici Draagana Aničića poveli su golom Nenada Gavrića u 19. minutu, lučanska Mladost je izjednačila deset minut kasnije, sa bele tačke bio je siguran Pejović.

Umesto totalnog preokreta domaće ekipe, Mačva je ponovo došla u vođstvo i privela utakmicu kraju. Strelac pobedonosnog gola za Mačvu bio je 31-godišnji Ivan Obrovac.

U narednom kolu Mačva se sastaje sa Bačkom, a utakmica se igra 15. septembra na stadionu Bačke. Sa druge strane Mačva dočekuje ekipu Zemuna.