Fudbaler Dinama šutnuo Sulejmanija u glavu, Srbin odmah pao u nesvest! Drama na Maksimiru, lekari ga na nosilima izneli sa terena

STRAŠNO

Baš ga neće kad god se sastane sa nekim Hrvatima

Objavljeno: 08:15h

Dinamo je na Maksimiru u revanšu plejofa za Ligu šampiona izgubio 2:1. Dinamovci su uspeli da povedu pogotkom Hajrovića u 7. minutu i tako u ranoj fazi utakmice šokiraju Švajcarce.

Jang Bojsi su u drugom poluvremenu u samo dva minuta preokrenuli rezultat s dva pogotka Oaroa i s ukupnih 3:2 (u prvoj utakmici rezultat je bio 1:1) direktno ušli u elitu.

Međutim, dramatična situacija dogodila se u 51. minutu. Ružan sudar dogodio se između Dinamovog Slovenca Petra Stojanovića i srpskog napadača Miralema Sulejmanija. Stojanović je u padu petom udario Sulejmanija u glavu, a Srbin je ostao bez svesti.

Lekari su mu odmah ukazali pomoć, uspeli su da ga prizovu svesti i izneli su ga na nosilima sa stadiona. Stojanović se dugo izvinjavao pokazujući da nije bilo namere u udaranju (ili je možda glumio)...

Očigledno da Sulejmanija ne ide protiv hrvatskih ekipa, kada su povrede u pitanju, jer setićemo se onog skandaloznog starta Džoa Šimunića nad njim u Beogradu, kada ga je pokosio sa dve noge na centru igrališta, na susretu reprezentacija naše dve zemlje...