Bejl je novi lider Reala! Kraljevski klub gubio pa pobedio! Valensija opravdala nadimak, Espanjol lagano do vrha tabele! (VIDEO)

PRIMERA, 2. KOLO

Valensija ima jedan bod

Objavljeno: 08:17h

Fudbaleri Espanjola pobedili su danas Valensiju na svom stadionu sa 2:0, u drugom kolu Primere.

Golove su dali Esteban Granero u 63. i Borha Iglesijas u 68. minutu.

Espanjolu je to prva pobeda, posle remija sa Seltom na početku španskog prvenstva. Valensija ima jedan bod.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Đironu u gostima sa 4:1, u drugom kolu Primere.

Đirona je vodila od 16. minuta golom Borhe Garsije, ali je Real sa dva pogotka iz penala, Serhija Ramosa u 39. i Karima Benzeme u 52. preokrenuo.

Treći i četvrti gol za Real dali su Geret Bejl u 59. i Benzema u 80. minutu. Real je ostvario drugu pobedu u španskom prvenstvu i prvi je na tabeli sa Barselonom, dok je Đirona na 16. mestu sa jednim bodom.

Sevilja i Viljareal igrali su nerešeno bez golova.

Primera, 2. kolo:

Espanjol – Valensija 2:0 (0:0) Granero 63, Iglesijas 68

Đirona – Real Madrid 1:4 (1:1)

(Garsija 17 - Ramos 39 pen, Benzema 52 pen, 80, Bejl 59)

Sevilja – Viljareal 0:0 Ponedeljak:

20.15 Levante – Selta Vigo

22..00 Atletik Bilbao – Ueska Petak:

Hetafe – Eibar 2:0 (1:0) Anhel 18, Molina 90

Leganes – Real Sosijedad 2:2 (0:2) El Žar 54, 88 - Zurutuza 11, Iljaramendi 17 Subota:

Valjadolid – Barselona 0:1 (0:0) Dembele 57

Atletiko M. – Rajo Valjekano 1:0 (0:0) Grizman 63

Alaves – Betis 0:0