Iz keca u dvojku: Mačva povela, Partizan pobedio! Crno-beli mirne glave putuju u Istanbul!

SUPERLIGA, 6. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog

Objavljeno: 22:21h

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mačve u okviru 6. kola Superlige Srbije rezultatom 3:1.

Poveli su igrači domaćeg tima preko Nenada Gavrića koji je postigao gol u 35. minutu. Doduše, prvo nije iskoristio jedanesterac, ali je posle odbitka smestio loptu u mrežu za vođstvo i tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U nastavku crno-beli su zaigrali angažovanije, da bi u 68. minutu posle centaršuta Ivanovića, napadač Partizana Nikolić postigao gol za izjednačenje, a do kraja meča Pantić je sjajnim golom iz slobodnog udarca doveo svoj tim u vođstvo od 2:1 i Rikardo par minuta pre kraja postavio konačnih 3:1 pred put u Istanbul.

U sledećem kolu Partizan dočekuje Bačku, a Mačva ide na noge Radniku u Surdulici.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Kraj meča: Mačva - Partizan 1:3

86' - GOOOL: Rikardo stavlja tačku na ovaj meč!

80' - GOOOL: Kakav gol Pantića iz slobodnog udarca! Bomba!

78' - Grub start Miletića nad Gavrićem. Ružne scene u Šapcu u finišu meča...

68' - GOOOL: Ivanović pronalazi Nikolića kome nije bilo teško da glavom pogodi mrežu Mačve!

66' - Rikardov mlak pokušaj glavom zaustavlja Puletić

59' - Sjajna intervencija Puletića, Zakarić je poslao loptu ka Pantiću, koji je dobro zakačio loptu, međutim Puletić je bio na mestu i sjajnom odbranom sprečio izjednačenje.

48' - "Grobari" su ubacili nekoliko baklji u teren i meč je na kratko bio prekinut

Poluvreme: Mačva - Partizan 1:0

45' - Kakva šansa, Zakarić glavom, Kosović nogom - Puletić junak!

40' - Šut Zakarića preko gola...

35' - GOOOL: Mačva vodi! Gavrić je šutirao penal, Kljajić odbranio ali Gavrić uspeva da pogodi posle odbitka.

34' - Šćekić je ostavio nogu u kaznenom prostoru, Gavrić je to iskoristio i pao, a sudija Đorđić pokazao na belu tačku.

18' - Prilika za Mačvu, Gemović je uputio dobar centaršut sa desne strane, ali udarac napadača domaćih završava preko gola Kljajića

16' - Kao da smo najavili malo žešći nastavak meča. Miletić je u petercu povukao Gemovića za dres, ovaj je pao kao pokošen, ali sudija Đorđić nije dosudio penal za domaćine. Ispravna odluka.

15' - Izuzetno "mrtva" utakmica u Šapcu, bez prilika posle uvodnih petnaestak minuta

19:30 - Meč je počeo

18:55 - Podsetimo se meča iz prvog kola prošle sezone sa stadiona Partizana:

18:50 - Poznati su sastavi oba tima:

Mačva: Puletić - Pejović, Lazarević, Ristivojević, Marić - Adamović, Ivić, Jovanović - Gavrić, Šušnjar, Gemović

Partizan: Kljajić - Enake, N. R. Miletić, Marković, Urošević - Šćekić, Kosović - Zakarić, Pantić, Ivanović - Nikolić