Partizan ponovo bolji od Zvezde: Kadeti slavili u derbiju!

NOVA POBEDA

Odličan vikend za crno-bele

Ako se po jutru dan poznaje, Partizan će ove sezone da bude bolji od Crvene zvezde u "večitim derbijima".

Mlađe kategorije "crno-belih" su ovog vikenda su čak dva puta bile bolje od tima iz Ljutice Bogdana. Posle omladinaca Partizana koji su na gostovanju pobedili Crvenu zvezdu sa 2:1, njihovim stopama su krenuli i kadeti.

U utakmici trećeg kola Kadetske lige Srbije, "crno-beli" su posle preokreta savladali komšije sa 3:1 i zajedno sa Brodarcem se učvrstili na vrhu tabele sa sve tri pobede.

Povela je Crvena zvezda golom Njamculovića u 29. minutu, a Milivojević je izjednačio na 1:1. Isti igrač je u 73. minutu doneo prednost Partizanu, a konačnih 3:1 postavio je Čolić u 86. minutu meča.

Ostaje samo da se i seniori Partizana ugledaju na crno-bele klince i osvoje prvenstvene bodove u derbiju sa Crvenom zvezdom zakazanom za 22. septembar.