Dušan Tadić ne misli da stane: Opet je začinio pobedu Ajaksa!

NOVI GOL

Postigao je peti pogodak ove sezone

Srpski internacionalac Dušan Tadić ponovo je briljirao u holandskoj ligi.

Početak sezone u Ajaksu je mogao samo da poželi, a novim golom začinio je trijumf "kopljanika" protiv Emena - 5:0. Ovo je peti Tadićev pogodak u dresu tima iz Amsterdama, a osim toga tri puta je bio asistent saigračima čime je opravdao cenu od 11,4 miliona evra za koju je došao iz Sautemptona.

Osim Tadića, koji je bio precizan u 71. minutu, za Ajaks su još pogađali Hakim Zijeh u 8. i Klas Jan Huntelar u 38. i 59. minutu, a peti gol je bio autogol fudbalera Emena.

Navijači Ajaksa su aplauzima ispratili igrače pred odmor koji im sleduje pred revanš plej - ofa za Ligu šampiona protiv kijevskog Dinama u Ukrajini. U prvom meču, bilo je 3:1 za Holanđane, a Tadić je i na toj utakmici bio strelac i asistent i nema sumnje da je Liga šampiona ove sezone zagarantovana "kopljanicima".