PARTIZAN IMA ZA ČIM DA ŽALI: Crno-beli nadigrali Bešiktaš, ali u Istanbulu moraju da napadnu! (FOTO) (VIDEO)

PLEJ-OF LIGE EVROPE

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite na našem dobro poznatom live-blogu

Objavljeno: 08:13h

Predvođen, novim trenerom, Zoranom Mirkovićem Partizan je odigrao nerešeno 1:1 u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope, protiv skupocenog Bešiktaša.

Počelo je sjajno golom Rikarda u 14. minutu, da bi samo minut kasnije Arslan izjednačio rezultat na 1:1.

Do poluvremena rezultat se nije menjao, ali turski tim je bio bolji rival.

U nastavku crno-beli su pritiskali Bešiktaš, ali iz par navrata mreža je ostala netaknuta. Ostaje žal za pobedom Partizana koji je mogao da pomrsi račune turskom velikanu i u Istanbul otputuje sa prednošću.

Revanš meč se igra u četvrtak u Istanbulu.

93' - Umalo Zakarić da donese pobedu!

85' - Još nekoliko minuta do kraja meča. Crno-beli bolji u prvom duelu

71' - Rikardo Gomeš se žali na povredu

70' - Bešiktaš diktira tempo, ali rezultat se i dalje ne menja

65' - Umesto Kosovića u igri je novo pojačanje, Aleksandar Šćekić

TRAGEDIJA:

52' - Zakarić u dobroj prilici ali šutira tik iznad gola.

50' - Pantić se našao u maestralnoj prilici ali ništa od pogotka.

POLUVREME: Partizan - Bešiktaš 1:1

42' - Rikardo je imao sjajnu priliku, ali golman gostiju sjajan.

39' - Sreća za Partizan, lopta odlazi pored gola

INTERVENCIJA: Navijaču je pozlilo na tribinama

37' - Odličan pokušaj Zakarića, Zengin se ispružio koliko je mogao, ali ostaje 1:1

36' - Miletić umalo da savlada svog golmana, Stojković na pravom mestu

POVREDA: Marko Janković ne može da nastavi meč i verovatno neće igrati u revanšu

27' - Trenutno mirno, bez prilika na obe strane. Bešiktašu više odgovara ovaj rezultat

ŽICKAJU KAZNU: Navijači na severnoj tribini su zapalili baklje prilikom gola Rikarda

15' - GOOOL: Kao na meču Zvezde i Trnave - odmah 1:1. Bešiktaš preko Arslana stiže do izjednačenja.

14' - GOOOL: Rikardoooo! Partizan vodi 1:0

12' - Erkin je imao priliku za gol, ali je napravio faul u napadu

5' - Partizan ima inicijativu na početku meča nošeni snažnom podrškom sa tribina

PODRŠKA: Na Jugu su navijači ispratili momke u meč sa "U boj krenite junaci svi..."

20:30 - Počeo je meč

NOVITET: Barjak Alkatraza među Partizanovcima

ZVIŽDUCI: Grobari izviždali Domagoja Vidu

AKCIJA: Navijači Partizana su sinoć tražili ultrase Bešiktaša po Beogradu

20:10 - Grobari će biti i na severnoj tribini, vrlo interesantno

20:00 - Atmosfera pred meč:

19:30 - Poznati su sastavi za meč:

Partizan: Stojković – Miletić, Valiente, Marković, Miletić – Zdjelar, Kosović – Janković, Pantić, Zakarić – Rikardo

Bešiktaš: Tolga Zengin – Gonul, Pepe, Vida, Adrijano – Ujsal, Medel, Arslan – Kvarežma, Larin, Čaner Erkin