LIGA ŠAMPIONA: PSV dobio u gostima, heroj Meksika je heroj Ajndhovena, podela plena u Lisabonu! (VIDEO)

plej of za ligu šampiona

Rezultati više odgovaraju gostujućim timovima

Pored utakmice Crvena zvezda - Red Bul Salcburg odigrana su još dva duela u okviru četvrtog kola kvalifikacija za Ligu šampion, BATE Borisov je ugostio PSV iz Andhovena a Benfika je ugostila PAOK.

Gosti iz Holandije su posle preokreta uspeli da ostvare pobedu rezultatom 3:2. BATE je poveo golom Jasea Touminena u devetom na asistenciju Aleksandar Filipovića, a Gaston Pereiro je doneo izjednačenje u 35. minutu sa bele tačke i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U drugom delu igre Irving Lozano je u 61. doveo svoju ekipu u vođstvo, a u 88. je legenda kluba iz Borisova Aleksander Hleb uspeo da donese izjednačenje, ali to nije bilo sve jer je samo minut kasnije Donjel Malen doneo pobedu gostima.

Druga utakmica između portugalskog i grčkog prestavnika završena je bez pobednika - 1:1. Benfika je povela u 46. posle pogotka Picija sa bele tačke, a PAOK je izjednačio u 76. golom Amra Varde koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, u 53. minutu.