Ovakav Bešiktaš može da se pobedi! Partizan nema čega da se plaši, Negredo je opet morao da vadi fleke! (VIDEO)

SAMO NAPRED, SRBI!!!

Ekipa koja konstantno igra sa oscilacijama uvek može da se dobije! Samo je potrebno i malo sportske sreće

Fudbaleri Bešiktaša su u 2. kolu turskog šampionata pobedili kao gosti ekipu Erzuruma sa 3:1

Rival Partizana u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope je do pobede došao posle preokreta.

Erzurum je poveo već u 16. minutu golom Jasnima Šćuka, a gosti su u drugom poluvremenu došli do preokreta.

Najpre je Gokan Gonul postigao pogodak u 54. minutu, a onda je Alvaro Negredo u 76. doneo preokret Bešiktašu. Konačan rezultat postavio je Rikardo Kvarežma u 84. minutu iz penala.

Da podsetimo, Negredo je "krivac" što će Partizan igrati protiv Bešiktaša, jer je u revanšu protiv LASK-a u nadoknadi vremena postigao pogodak koji je Turke odveo u baraž za Ligu Evrope.

Spekulisalo se da će Bešiktaš prodati Negreda Monaku, ali Španac je i dalje u ekipi iz Istanbula. Za Partizan je dobro što Negredo neće igrati u prvom meču jer je protiv LASK-a dobio crveni karton.

BONUS VIDEO: Bobi i Ulrih uživaju u tenisu