SL: Voša konačno pobedila, Lučanci zabetonirali Zemun, Čuka i Voždovac uspešni! (FOTO)

SUPERLIGA, 5. KOLO

Čukarički je drugi na tabeli sa 11 bodova

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas Proleter na svom stadionu sa 1:0 u petom kolu Superlige.

Strelac je bio Asmir Kajević u 81. minutu. On je doneo pobedu timu sa Banovog brda nekoliko dana pošto se vratio u klub.

Pobeda fudbalera Čukaričkog
Pobeda fudbalera Čukaričkog foto: Starsport©

Čukarički je drugi na tabeli sa 11 bodova, jednim manje uz utakmicu više od vodeće Crvene zvezde. Proleter je na petom mestu na tabeli srpskog prvenstva sa sedam bodova.

Identičnim rezultatom od 2:0 su slavili Vojvodina i Voždovac protiv Bačke, odnosno Dinama, dok je Mladost pobedila Zemun rezultatom 2:1.

Bez puno problema je u svega četiri minuta ekipa Voždovca završila posao protiv Dinama iz Vranja koji je nastavio niz poraza. Pavlović je u 69. minutu pogodio za 1:0, da bi se ubrzo u listu strelaca upisao i Stuparević.

Fudbaleri Voždovca
Fudbaleri Voždovca foto: Starsport©

Nešto slično mogli smo da vidimo i na ‘Karađorđu’, Vojvodina je povela golom Đurića u 70. minutu, a sve je bilo gotovo ravno deset minuta kasnije posle pogotka Okeuhijea.

Vojvodina je slavila protiv Bačke
Vojvodina je slavila protiv Bačke foto: Starsport©

Najuzbudljivije je bilo u Lučanima. Zemun je poveo u 27. minutu golom Stojkovića, da bi u drugom poluvremenu usledio preokret. Odita je pogodio za 1:1 a u 70. minutu je Radivojević doneo tri boda Mladosti.