Partizan dobio protivnika u plej-ofu za ulazak u Ligu Evrope! Rival će biti oslabljen za jednog od najboljih igrača! (VIDEO)

sad se sve zna

Jedan od najboljih igrača narednog protivnika crno-belih dobio je crveni karton i pauziraće u narednom susretu

Fudbaleri Partizana koji na poluvremenu vodi rezultatom 3:1 dobili su protivnika u plaj of fazi Lige Evrope, a to je Bešiktaš.

Pred sam kraj utakmice činilo se kako će crno-beli ići u Austriju jer je LASK do 90. minuta vodio rezultatom 2:0, ali je snove domaćih srušio Alvaro Negredo koji je postigao gol u poslednjem minutu.

Domaćini su poveli golovima Samjuela Teta i Dominika Frejzera, ali je iskusni Španac srušio nade Austrijanaca.

Dva minuta kasnije dobio drugi žuti i samim ti i crveni karton, pa neće igrati protiv Partizana u četvrtom kolu kvalifikacija.