MALKOME, KAMP NOU, UPOZNAJTE SE: Barsa razbila Boku za trofej Đoana Gampera, a Mesi opet pokazao magiju! (VIDEO)

generalna proba

Dobra uvertira pred početak nove sezone za katalonski klub

Objavljeno: 21:15h

Fudbaleri Barselone osvojili su tradiocionalni "Đoan Gamper kup" koji se održava na stadionu "Kamp Nou", pošto su savladali Boku juniors, rezultatom 3:0 (2:0).

Katalonci su vrlo rano došli do vođstva, novajlija Malkom je zatresao mrežu u 18. minutu posle asistencije Mesija. Doskorašnji fudbaler Bordoa je primirio loptu na levoj strani i preciznim udarcem pogodio malu mrežu protivničkog gola.

Pred kraj poluvremena Leo Mesi je duplirao prednost, novi kapiten Barse uz malo sreće izašao je sam isped golmana, a onda je usledio majstorski lob Argentica - 2:0.

Treći pogotak i tačku na pobedu izabranika Ernesta Valverda stavio je Rafinja. Luis Suarez je poslao idealan pas, a povratnik u redove Barselone je šmekerski prebacio golmana Boke i sproveo loptu u mrežu za novi trofej šampiona Španije.