Mirković pozitivno uticao na svlačionicu! Danilo Pantić doneo Partizanu drugi vezani trijumf! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 4. kolo

Bata Mirković je pozitivno uticao na svlačionicu Partizana!

Crno-beli su posle trijumfa u Danskoj nad Nordsjelandom od 2:1 slavili i u gostima Zemunu sa 1:0.

Jedini pogodak postigao je Danilo Pantić u 20. minutu, kada je utrčao sa levog boka i preciznim, britkim šutem savladao golmana interesantnog imena i prezimena - Marka Miloševića.

Izgleda da je šok terapija, dovođenje Zorana Mirkovića umesto Miroslava Đukića za sada daje rezultate, te crno-beli deluju mnogo čvršće, puniji su samopouzdanja, a igraju i tečnije.

Sva dešavanja sa meča Partizan-Zemun mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv blog.

73' Odlična solo akcija Gorana Zakarića, koji u prva dva meča nagoveštava da bi za veoma male pare Partizan mogao da ima veliko pojačanje. Šutirao je iz daljine, Marko Milošević je poslao loptu u korner.

70' Šansa za Zemun. Imali su odličnu priliku da posle polukontre nanesu bolan udarac Partizanu, ali je Stojković uhvatio loptu i otklonio opasnost.

56' Odličan centaršut Zakarića, ali je Ožegović loše zahvatio loptu glavom.

46' Počelo je drugo poluvreme.

POLUVREME! Zaslužena prednost crno-belih...

44' - Crno-beli su konkretniji, ali malo je falilo da Suma u jednom momentu napravi penal. Grobari, ali i uprava i stručni štab, polako gube strpljenje za njega.

32' Dobar pokušaj Milana Lole Smiljanića iz daljine, ali je dobro reagovao golman Marko Milošević. U nastavku akcije, Suma je doturio pas do Nikolića, ali je momak imena i prezimena sličnog kao jedan od ljudi koji je vedrio i oblačio devedesetih godina, uhvatio živu loptu.

1 / 6 Foto: Starsport

30' Sudija je pustio igrače da se osveže zbog velike vrućine koja vlada u Beogradu.

20' DANILO PANTIĆ POGAĐA ZA 1:0! Izgleda da Baticina šok terapija uspeva! Veoma lepo se snašao...

1' Utakmica je počela.