Voša i dalje ne zna za pobedu u sezoni, Čukarički ostao bez celog plena u 91. minutu! (FOTO)

4. kolo SLS

Zanimljivo kolo elitnog ranga srpskog fudbala

Fudbaleri Proletera i Napretka odigrali su nerešeno sa 1:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Nemanja Čović je golom u u 27. minutu doneo prednost Proleteru, koju je domaća ekipa čuvala sve do 94. minuta kada je Aleksa Vukanović izjednačio i doneo bod kruševačkoj ekipi.

Proleter posle četiri odigrana kola ima sedam bodova i trenutno je četvrti na tabeli, dok Napredak ima dva boda manje i nalazi se na sedmom mestu.

U narednom kolu Proleter gostuje Čukaričkom, a Napredak dočekuje Crvenu zvezdu.

U ostalim mečevima dana...

FK Čukarički
FK Čukarički foto: Starsport©

Bačka i Čukarički su podelili bodove, iako je tim sa Banovog Brda bio bliži pobedi. Vodili su gosti od 80. minuta golom Tedića, ali je Micić u prvom minutu sudijske nadoknade doneo remi svojoj ekipi.

Mladost je preko Dimića (30), Tumbasevića (79) i Jovanovića (90+1) stigla do trijumfa nad Dinamom iz Vranja, za koji je jedini gol postigao Suraka sa penala u 87. minutu meča i konačnih 3:1.

Istim rezultatom Rad je savladao Radnik, a strelci su bili Mihajlović u devetom, Perendija u 28. i Kasalica u 47. za „građevinare“, dok je jedini gol za Radnik delo Pantelića u 14. minutu.

Mačva i Vojvodina odigrale su bez golova, pa će tim iz Novog Sada još pričekati na prvu pobedu u sezoni.

Superliga, 4. kolo:

Petak:

Radnički Niš – Voždovac 1:0 (0:0) - Noma 89

Proleter – Napredak 1:1 (1:0) - Čović 27 – Vukanović 90+4

Bačka – Čukarički 1:1 (0:0) - Micić 90+1 – Tedić 80

Dinamo Vranje – Mladost 1:3 (0:1) - Suraka 87 penal – Dimić 30, Tumbasević 79, Jovanović 90+1

Mačva – Vojvodina 0:0

Rad – Radnik 3:1 (2:1) - Mihajlović 9, Perendija 28, Kasalica 47 – Pantelić 14