NEĆE BITI NIMALO LAKO! Trnava proždrala protivnika, slovački navijači najavili pakao za Crvenu zvezdu! (VIDEO)

NE DAJTE SE, CRVENO-BELI

Srbija mora da podrži izabranike Vladana Milojevića ukoliko želi da dođu do dobrog rezultata!

Fudbaleri Spartaka iz Trnave su u generalnoj probi pred revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Crvene zvezde u domaćem prvenstvu nadigrali Zemplin sa 3:0.

Branilac titule je poveo već u 11. minutu pogotkom austrijskog veziste Fabijana Mizenboka posle dodavanja Erika Jirke.Jirka je bio izrazito raspoložen za igru, pa je u 67. minutu ponovo asistirao, dok je gol za 2:0 postigao Ivan Hladik.

Konačan rezultat postavio je još jedan vezista, Anton Svoboda posle pravovremenog proigravanja Stefana Pekara.

A, pogledajte i kako su navijači "ispratili" svoje ljubimce u utakmicu sezone, kada u utorak dočekaju srpskog šampiona! Na istom snimku je i treći pogodak...

Ovom pobedom ekipa iz Trnave je ostala na petom mestu prvenstva Slovačke, iza Sereda, Ružomberoka, Slovana i prvoplasiranog tima - Dunajske Strede.

Neće biti nimalo lako crveno-belima u utorak pred gostujućim navijačima.

BONUS VIDEO: Vladimir Stojković posle pobede nad Nordsjelandom