STEVAN JOVETIĆ OPET ŽARI I PALI U DRESU MONAKA! Liga tek što je počela, bivši igrač Partizana rešeta mreže protivnika! (VIDEO)

BRAVO, MAJSTORE

Pogledajte i ostale golove sa utakmice

Posle nekoliko bolnih poraza na pripremama i debakla protiv Pari Sen Žermena u Superkupu, Monako je u gostima savladao Nant sa 3:1.

A vrlo dobru partiju za goste pružio je crnogorski napadač Stevan Jovetić koji je u 80. minutu duplirao prednost Monaka.

Pogledajte i ostale golove sa utakmice. Mrežu domaćih načeo je Roni Lopeš u 69. minutu, a strelac trećeg pogotka bio je Radamel Falkao u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Emilijano Sala u drugom minutu sudijske nadoknade.

Zanimljiva utakmica, puna golova. I francuska Liga 1 diže standard posle osvajanja Mundijala.