SPARTAK BEZ ČUDA NA MARAKANI: Brondbi naučio Subotičane lekciji da Evropa ne prašta propuštene šanse! (VIDEO)

DOSTOJANSTVEN PORAZ

Borili su se koliko su mogli, dali sve od sebe, ali nisu uspeli

Objavljeno: 23:59h

Verovali su igrači Spartaka iz Subotice da mogu do iznenađenja, ali nisu uspeli jer su naleteli na dosta jači Brondbi, koji je rutinski trijumfovao 2:0 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Igrali su Subotičani na stadionu "Rajko Mitić", zbog ne ispunjavanja stadrada njihovog domaćeg terena, i dostojanstveno su položili oružije pred Dancima.

Borili su se koliko su mogli, stvarali šanse, ali su i naučili veliku i važnu lekciju - Evropa ne prašta.

Ćećarić je u 18. minutu mogao da postigne gol, ali umesto u mrežu loptu je poslao iznad prečke i kao što to biva u fudbalu kazna usledi vrlo brzo.

Kajzer je iskoristio grešku odbrane Subotičana i doneo prednost gostujućoj ekipi.

I onda su Danci shvatili kada bi trebalo da reše sve dileme, a to je sam početak drugog poluvremena kada je i Mukhtar pogodio mrežu za 2:0.

"Golubovima" je tako ostala nada i vera da mogu da naprave čudo u revanšu u Danskoj za sedam dana.