MIRALEM KAO NEKADA: Sulejmani sa golom i dve asistencije za laganu pobedu i zvanje igrača utakmice! (VIDEO)

Nije za bacanje

Posle 3 odigrana kola, ekipa Jang Bojs zauzima prvo mesto i trenutno su jedina ekipa koja iza sebe ima sve pobede

Objavljeno: 20:08h

Srpski fudbalski reprezentativac Miralem Sulejmani bio je strelac vodećeg gola u pobedi Jang Bojsa nad Crihom od 4:0, u okviru trećeg kola Švajcarske lige.

Miralem u prodoru
Miralem u prodorufoto: Reuters

On je nakon ovog susreta takođe proglašen i za najkorisnijeg igrača utakmice, pošto je pored pogotka u 13. minutu na svoj konto upisao i dve asistencije

Od samog starta meča bilo je jasno joja ekipa je bolja, pa je već posle prvih 45. minuta rezultat glasio 3:0, pošto je raspoloženi Sulejmani je posle uvodnog gola uspešno podelio dve asistencije prvo u 15, a potom i u 45. minutu da bi u 67- minutu izašao sa terena, a do kraja meča, Ensame je postavio konačan rezulat u 75. minutu.

Da podsetimo, posle 3 odigrana kola, ekipa Jang Bojs zauzima prvo mesto i trenutno su jedina ekipa koja iza sebe ima sve pobede.