BIVŠI GOLMAN ZVEZDE IZAZVAO HAOS U SARAJEVU! Primio pet golova, pa pokazao srednji prst navijačima! (VIDEO)

NIJE MU TO TREBALO

Popustio je pod pritiskom...

Sarajevo je već posle prvog poluvremena sa Atalantом u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope gubilo rezultatom 0:5, zbog čega je na Koševu vladala prilična nervoza.

Osim što su nervozni navijači, nervozan je bio i golman tima iz glavnog grada BiH Bojan Pavlović koji je nakon petog primljenog gola podigao srednji prst.

Srpski čuvar mreže, inače bivši član Crvene zvezde, branio je veoma loše, a na prozivke sa tribina je reagovao onako kako ne treba.

Pavlović je i prilikom napuštanja terena na kraju prvog poluvremena dobio salve zvižduka sa tribina uz povike: “Napolje, napolje”.

Pitanje je kako će se nastaviti njegova epizoda u Sarajevu.

BONUS VIDEO: "Ne može nam niko ništa" u izvedbi zlatnih Delfina