OVO NIJE NI E OD EVROPSKOG PARTIZANA! Crno-beli se provukli u Litvaniji, Suma dobio crveni karton! (VIDEO)

2. kolo kvalifikacija za le

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz naš poznati lajv-blog...

Partizan je prošao u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, ali kako - ni sami igrači crno-belih ne znaju.

Ekipa iz Humske je remizirala rezultatom 1:1 sa Trakaijem u Vilnijusu i tako zakazala duel sa boljim iz meča AIK - Nordsjeland, koji je počeo sat vremena kasnije.

Na samom početku meča videli smo šok, jer je Valentinas Jeriomenka posle kornera matirao Vladimira Stojkovića, ali za taj detalj je najkrivlja odbrana beogradskog kluba, koja je u toj situaciji reagovala više nego mlako.

FK Partizan
FK Partizan foto: Starsport©

Međutim, Nemanja R Miletić (ćelavi) je u trećem minutu sudijske nadoknade, takođe posle kornera, takođe posle greške odbrane, doneo konačan rezultat meča.

Neće biti lako crno-belima u narednom meču, a da tako bude pobrinuo se Sejduba Suma, koji je u 53. minutu dobio drugi žuti, tj crveni karton, pa u narednom meču neće moći da pomogne svojim saigračima.

KRAJ!!! Partizan je u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

83' - Crno-beli rutinski privode meč kraju.

70' - Iako imaju igrača više, igrači Trakaija ne mogu ništa da naprave.

53' - Neverovatno neoprezan start Sejdube Sume, koji je dobio drugi žuti, tj crveni karton. Ukoliko Partizan prođe, Đukić neće moći da računa na njega u narednom kolu. Međutim, treba izdržati preko pola sata sa igračem manje.

51' - Crno-beli prvi prete u drugom delu. Rikardo je šutirao.

46' - Počelo je drugo poluvreme.

POLUVREME! Iako nismo gledali bogzna kakav fudbal, videli smo dva gola, pa smo zadovoljni!

45+3 - KAKO DOŠLO, TAKO I OTIŠLO! Partizan je postigao gol posle kornera, tačnije, dao ga je Nemanja R Miletić, pošto se našao na pravom mestu u pravo vreme.

45+2 - KAKAV UDARAC SAŠE ZDJELARA: Sjajnim volejem je gađao gol, ali je golman Švedkauskas ovog puta bio na visini zadatka. Od svega samo korner.

42' - Dobar napad crno-belih posle dugo vremena, ali Rikardo Gomeš nije iskoristio grešku golmana Švedkauskasa!

40' - Mlako deluje Partizan na terenu, Trakaijev "bunker" za sada jako dobro funkcioniše. Ako se ovako nastavi, ne bi bilo

Saša Zdjelar
Saša Zdjelar foto: Partizan.rs/miroslav Todorović

25' - Šutirao je Osipov iz slobodnog udarca, ali nije imao sreće da pogodi gol.

22' - Uopšte Trakai nije u podređenom položaju na terenu, što pokazuje i trenutni rezultat. Upravo su Litvanci izveli drugi korner, posle prvog su postigli gol, ali sada ne.

13' - Odlična solo akcija Nemanje Miletića, na kraju je šutirao iskosa, ali je odbranio golman Švedkauskas. Od svega samo korner.

9' - ŠOK U LITVANIJI! Trakai vodi protiv Partizana. Pogodak je postigao Valentinas Jeriomenka, Rus u timu Trakaija, ali mora se reći da je za ovaj gol najveći krivac katastrofalno postavljena odbrana crno-belih!

7' - Blaga inicijatica crno-belih za sada, ali nije rezultirala ničim osim jednim slobodnim udarcem Marka Jankovića.

1' - Utakmica je počela!