4 PENALA U BAČKOJ: Neverovatno ludi vojvođanski derbi!

triler na bački način

U malom derbiju Vojvodine mogli smo da gledamo nesvakidašnju i zanimljivu utakmicu!

Objavljeno: 20:06h

Već u drugom kolu Superlige smo videli verovatno najluđu utakmicu ove sezone. Dramu su režirali igrači Bačke i Spartaka.

Igrači Bačke slavili su na svom terenu u utakmici koju su obeležila četiri kaznena udarca, po dva na obe strane.

Prvi penal je dosuđen već u 13. minutu, ali je neprecizan bio igrač domaćih, Miroslav Bjeloš, kazna je stigla u 40. minutu, za goste je pogodio Savković sa bele tačke, i tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Već na početku drugog poluvremena Milan Makarić je izjednačio rezultat na 1:1, da bi u 68. minutu strelac prvog gola za Subotičane nakon novog jedanaesterca bio neprecizan. Tri minuta kasnije, nakon četvrton udarca sa bele tačke, Luka Mićić donosi ponedu Bačkoj.