INTERNACIONALNI KUP ŠAMPIONA: Barsa do pobede posle penal lutrije, Građani preokrenuli brotiv Bavaraca!

internacionalni kup šampiona

Barselona je slavila posle boljeg izvođenja penala, dok je Mančester Siti slavio posle velikog preokreta

Objavljeno: 19:25h

Sinoć su odigrane dve utakmice na pripremnom Internacionalnom Kupu Šampiona. Bareslona je slavila protiv Totenhema, dok je Siti bio bolji od Bajerna.

Klub iz Katalonije je posle boljih izođenja jedanaesteraca bio bolji od Pevaca, nakon što je u regularnom delu bilo nerešeno, 2:2. Barsu je u prednost doveo El Hadadi, da bi ubrzo prednost udvostručio Artur. Poketinovi puleni se nisu predavali pa su tako u roku od dva minuta golove postigli Son i N'Kudu i tako doneli izjednačenje.

Barselona vs Totenhem
Barselona vs Totenhemfoto: AP

U drugom meču fudbaleri Mančester Sitija su posle preokreta savladali tim Bajerna iz Minhena. Klub iz Bavarske je odlično otvorio meč, golovima Šabanija i Robena već posle 24 minuta vodio sa 2:0, nadu za preokret sačuvao je Bernardo Silva koji pogodio u sudijskoj nadoknadi.

Siti vs Bajern
Siti vs Bajernfoto: AP

Ekipa iz Engleske je uhvatila još veći zalet u drugom delu igre pa je tako prvo mladi Nmeča izjednačio rezultat, da bi portugalac Silva svojim drugim golom za 2:3 Siju doneo veliki preokret.

BONUS VIDEO: Zanimljiva dešavanja među zaraćenim frakcijama navijača Partizana tokom poluvremena