TAKO SE OPRAŠTA OD KLUBA! Veljko Simić u 8. minutu nadoknade doneo bod Zemunu pred transfer u Zvezdu! (FOTO) (VIDEO)

Super liga Srbije

Zemun i Vojvodina posle dve odigrane utakmice imaju po dva boda i nalaze se u deobi sedmog mesta

Objavljeno: 21:52h

Fudbaleri Zemuna i Vojvodine igrali su danas nerešeno 1:1 u drugom kolu Super lige Srbije, a Zemun je do izjednačujućeg pogotka došao u osmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Novosađani su na stadionu Zemuna bili nadomak pobede, pošto su do prednosti tek u finišu utakmice, odnosno u 84. minutu kada je Ismael Fofana na asistenciju Ezea Vinsenta zatresao mrežu Marka Miloševića.

Delovalo je da će meč biti završen pobedom Vojvodine, ali ipak Zemun je u osmom minutu sudijske nadoknade vremena stigao do izjednačenja preko Veljka Simića koji se najbolje snašao u šesnaestercu rivala i tako doneo veliko slavlje zeleno-plavima.

Veljko Simić je bio strelac u 98. minutu utakmice
Veljko Simić je bio strelac u 98. minutu utakmice foto: Starsport©

Vojvodina je tokom većeg dela utakmice bila bolji rival, napadala je i stvarala šanse, ali sve do finiša utakmice nije uspela da dođe do prednosti, dok je Zemun s druge strane svoje prilike čekao posle kontranapada.

Zemun i Vojvodina posle dve odigrane utakmice imaju po dva boda i dele sedmo mesto.

BONUS VIDEO: AUUU! NEĆETE VEROVATI SOPSTVENIM OČIMA! Ovo je najluđi koš koji ste ikada videli!