NIJE NI ČUDO ŠTO GA ZOVU SRPSKI ZLATAN! Aleksandar Prijović u maniru akrobate osvetio Orlove protiv Švajcaraca! (VIDEO)

TOTALNA ANESTEZIJA!

Na njegovu žalost, PAOK nije izdržao u vođstvu od 2:0, pošto je samo dva minuta kasnije primio pogodak od Švajcaraca za konačnih 2:1...

Grčki PAOK je slavio na svom terenu 2:1 protiv Švajcarskog Bazela u prvom meču drugog kolua kvalifikacija za Ligu šampiona.

Junak pobede bio je srpski as Aleksandar Prijović koji je majstorskim pogotkom "probušio" mrežu protivnika.

Prednost domaćinu doneo je Hoze Kanjas u 31. minutu, "Srpski Ibrahimović" je prednost povećao na 2:0 deset minuta pre kraja meča, da bi konačan rezultat postavio Albian Ajeti u 82. minutu.