ZVEZDA JEDNOM NOGOM U TREĆEM KOLU KVALIFIKACIJA! Kako je Suduva pobedila APOEL, boga pitaj, ali crveno-beli su opet ozbiljna ekipa! (FOTO) (VIDEO)

kvalifikacije za lš, 2. kolo

Sva dešavanja sa današnjeg meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"

Objavljeno: 22:42h

Crvena zvezda je jednom nogom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona posle pobede od 3:0 nad litvanskom Suduvom.

Tim iz Beograda je od prvog minuta pokazao ko je gazda na terenu, a već od 23. je vodio sa 1:0 golčinom Lorenca Ebesilija.

Na 2:0 povisio je Nemanja Radonjić u prvom poluvremenu, a isti igrač dao je vrhunski gol i u drugom delu utakmice.

Naredni meč na programu je u Litvaniji u sredu, a bolji iz ovog dvomeča sastaje se sa boljim iz duela Legija Varšava - Spartak Trnava.

Sva dešavanja sa današnjeg meča možete da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog".

80' - Zvezda rutinski kontroliše meč.

58' - KAKVA GOLČINA NEMANJE RADONJIĆA! Fantastičan šut Zvezdinog "brzanjca" iz daljine, nemoćan je bio gostujući golman. Da stvari budu još lepše, pre šuta je izdriblao nekolicinu igrača Suduve.

50' - Prva ozbiljnija prilika za Zvezdu u drugom poluvremenu posle centaršuta. Milić nije uspeo da stigne Rodićevu loptu. Na drugoj strani, Litvanci su probili odbranu crveno-belih, ali Veževičijus nije uspeo da pogodi okvir gola.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Crveno-beli su do sada lagano kontrolisali dešavanja na terenu i zasluženo vode sa 2:0.

37' - Izmena i u Zvezdi u prvom poluvremenu. Umesto Nenada Krstičića ušao je Dušan Jovančić.

35' - 2:0 ZA ZVEZDU! Strelac je Nemanja Radonjić, ali gol ide "na dušu" Filipa Stojkovića, koji je sjajno povukao akciju po desnoj strani!

23' - 1:0 ZA ZVEZDU! PRORADIO JE EBESILIO!!! Nameštao se na šut, već treći na utakmici, ali ovoga puta uspeo je odlično da zahvati loptu i ostavi golmana nemoćnog.

18' - Zvezda je u apsolutnoj inicijativi. Ebesilio je odlično šutirao sa distance, ali je golman Litvanaca dobro intervenisao. Jak udarac, previše blizu sredine gola.

8' - Prva izmena u ekipi Suduve. Sa terena izlazi Topčagić, na travi je Veževičijus.

1' - Utakmica je počela.