MILE SAVKOVIĆ - TRI UTAKMICE, TRI GOLA! Minimalac Spartaka za kraj prvog kola Superlige! (FOTO)

Superliga, 1. kolo

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su Mačvu sa 1:0 u Kuli, u poslednjoj utakmici prvog kola Superlige Srbije.

Subotičani će biti domaćini u Kuli tokom prvog dela sezone, pošto se Gradski stadion u Subotici renovira, ali su i pored toga novu sezonu u domaćem prvenstvu počeli pobedom.

Slavlje fudbalera Spartaka
Slavlje fudbalera Spartaka foto: AP

Meč na stadionu Hajduka nije doneo mnogo uzbuđenja, a jedini gol viđen je u samom finišu, odnosno 88. minutu kada je Mile Savković savladao Dušana Puletića. Bio mu je ovo treći pogodak na tri utakmice u ovoj sezoni

Ovim duelom okončano je prvo kolo najjačeg srpskog takmičenja, a Spartak se nalazi na deobi trećeg mesta sa Napretkom, Voždovcem i Radnikom, ali i istim brojem bodova kao prvoplasirana Crvena zvezda, odnosno drugoplasiranim Radničkim, koji imaju bolje gol razlike.

Mačva je na deobi 11. mesta sa Radom, Bačkom i Partizanom.

BONUS VIDEO: Delije imaju novu pesmu o Kosovu i Metohiji