GLAVNE BAJE U FRANKFURTU: Gaćinović i Jović izrešetali protivnika za ubedljivu pobedu svog tima! (FOTO)

MAJSTORSKI

Tim iz Frankfurta ubedljivo su pobedili trećeligaša

Osvajač nemačkog kupa Ajntraht bio je veoma uspešan na četvrtoj prijateljskoj utakmici protiv Vehena 6:2, a briljirali su srpski internacionalci Mijat Gaćinović i Luka Jović.

Tim iz Frankfurta ubedljivo su pobedili trećeligaša, iako je Vehen poveo u 17. minutu preko Kuna.

Ipak, samo pet minuta kasnije Pacijenca je izjednačio i ostalo je 1:1 na poluvremenu. U igru su potom ušli između ostalih Luka Jović i Mijat Gaćinović i već u 52. minutu Jović postiže gol.

Sjajna partija mladog Luke Jovića
Sjajna partija mladog Luke Jovića foto: Profimedia

Novo izjednačenje donosi u 62. minutu Mokenhaupt, ali samo dva minuta kasnije Blum vraća vođstvo Ajntrahtu. Onda je usledio šou Mijata Gaćinovića, koji je bio strelac u 69. i 79. minutu, da bi konačan rezultat postavio Timoti Čendler u 87. minutu.

Šou Mijata Gaćinovića, koji je bio strelac u 69. i 79. minutu
Šou Mijata Gaćinovića, koji je bio strelac u 69. i 79. minutufoto: EPA/Ronald Wittek

Ovo je Ajntrahtu tek druga pobeda u pripremnom periodu, a prvu utakmicu u novoj sezoni igra 12. avgusta u nemačkom Super kupu protiv Bajerna koga vodi Niko Kovač, bivši trener upravo Ajntrahta.