MAJSTORI ŠTELE, AL' ZAMALO! Još jedan albanski tim pod istragom UEFA povodom nameštanja rezultata! (VIDEO)

Kriminal!

Podsetimo, Skenderbeg je u martu zvanično kažnjen suspenzijom od 10 godina u evropskim takmičenjima

Objavljeno: 16:49h

Luftetari Đirokastra ispao je u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope od letonskog Ventspilsa ukupnim rezultatom 8:3, što nije bio neobično nakon poraza u prvom meču od 5:0.

Međutim, Albanci koji su dočekali rivala u Elbasanu, privukli su pažnju ponašanjem u poslednjim minutima revanša, kada su primili izjednačujući pogodak.

Ekipa koju trenira Slovenac Miloš Kostič nonšalantno se ponašala u jednoj od poslednjih akcija i dozvolila rivalima da se maltene ušetaju u gol, što je u trećem minutu nadoknade iskoristio Abdulahi Alfa i pogodio za konačnih 3:3.

Luftetari se našao na udaru navijača na društvenim mrežama, a vi na snimku možete pogledati kako je izgledao taj gol.

Podsetimo, Skenderbeg je u martu zvanično kažnjen suspenzijom od 10 godina u evropskim takmičenjima i sa milion evra novčano zbog nameštanja rezultata u domaćem prvenstvu, ali i u Evropi.

BONUS VIDEO: Filip Kljajić - izjava posle pobede nad Rudarom