SPARTAK ZAOKRUŽIO SJAJAN DAN ZA SRPSKI FUDBAL: I Subotičani u 2. kolu, Srđan Plavšić opet protiv svojih! (VIDEO)

Bravo

"Golubovi" iz Subotice u narednoj rundi igraće protiv Sparte iz Praga

Objavljeno: 23:13h

Sva tri srpska predstavnika su prošla u 2. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Posle Radničkog i Partizana koji su odradili posao u revanšu, i Spartak iz Subotice se izborio za prolaz dalje.

Subotičani su u revanšu protiv Kolerejna slavili 2:0 i tako nadoknadili to što su u prvom meču pred svojim navijačima odigrali samo 1:1.

Mile Savković je pogodio u 33. minutu posle sjajne akcije kada je dobio povratnu loptu na stativi i doneo toliko željeni gol u gostima.

Da sve bude rešeno i da se obezbedi prolaz dalje pobrinuo se Čečarić u drugom minutu sudijske nadoknade.

Naredni protivnik Spartaka biće Sparta iz Praga koja je prošle godine ispala od Crvene zvezde u istoj rundi kvalifikacija, a za koju nastupa nekadašnji igrač subotičke ekipe Srđan Plavšić.