Nikolić grizao nokte zbog Luksemburžana, ali su Lazović i Šćepović pogurali Videoton u 2. kolo! (VIDEO)

Kvalifikacije za Ligu šampiona

Mađarski šampion se domogao naredne runde borbe za Ligu šampiona

Videoton je uspeo da prođe u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona na nimalo lak način protiv Didelanža iz Luksemburga.

Nakon što je u prvom meču u gostima odigrao 1:1, četa Marka Nikolića je u revanšu uspela da slavi 2:1 i tako prođe u narednu rundu, a sve zahvaljujući srpskim internacionalcima, Danku Lazoviću i Marku Šćepoviću.

Poveo je mađarski tim u 18. minutu preko iskusnog Lazovića i taj rezultat se održao do 54. minuta kada je Kuturi presekao domaće navijače i igrača poravnavši na 1:1.

Ipak, samo tri minuta kasnije, njihovu nervozu i strepnju je prekinio drugi srpski napadač u redovima mađarskog šampiona Marko Šćepović, koji je postigao gol vredan pobede i prolaska u narednu rundu.

Treći Srbin u timu, Stefan Šćepović, nije ulazio u igru.

Naredni protivnik Videotona biće bugarski Ludogorec.