Zvezdina mašina ne staje: Goleadu protiv Kopra začinili Vijeira i Plavšić! (VIDEO)

drugi trijumf u Sloveniji

Nakon Ankarana, lider Superlige izvojevao je još jedan trijumf u "deželi"
Objavljeno: 18:58h

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su drugi trijumf na pripremama u Sloveniji. U meču na stadionu "Bonifika", iako se očekivalo da neće biti publike, bilo je oko 300 navijača, a crveno-beli i slovenački prvoligaš Koper su im priredili poslasticu, goleadu - 4:3. Zvezda je povela u 5. minutu golom Uga Vijeire, a posle kornera i gužve u kaznenom prostoru, Koper je izjednačio u 12. minutu (1:1). Strelac za Koper bio je Valensija.

Twitter/FK Crvena zvezda
U 39. ponovo je Zvezda povela, sa 2:1, strelac je bio Slavoljub Srnić glavom, posle sjajnog centaršuta Petkovića. Početkom drugog poluvremena Slovenci su izjednačili (2:2), pošto je viđen autogol Rendulića.