ODUŠEVLJENJE MEĐU DELIJAMA: Sjajne vesti stižu na Marakanu, a nije Boaći! (VIDEO)

ide im u prilog

Dobre vesti za crveno-bele

Fudbalski klub iz Litvanije Suduva ubedljivo je pobedio kiparski APOEL sa 3:1 u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prvi duel dvomeča između potencijalnih protivnika Crvene zvezde u narednoj rundi rešio je Rigino Sisilija, napadač sa Kurakaa, koji je postigao het-trik za samo deset minuta igre, i već u 19. minutu igre Suduva je imala ogromnu prednost.

Pobedu domaćina ublažio je Haku, koji je golom u 94. minutu postavio konačan rezultat od 3:1.

Astana je imala manjih problema protiv crnogorske Sutjeske i, uprkos dominaciji na terenu, nisu uspeli da pobede sa više od 1:0. Gol za domaćina postigao je Murtazajev u 29. minutu, iz penala.

Zrinjski iz BiH takođe je bio neuspešan u prvom meču prvog kola, pa je poražen od slovačke Trnave, takođe minimalnim rezultatom. Doduše, ovim rezultatom gosti neće biti nezadovoljni, s obzirom da su od 70. minuta igrali sa igračem manje, zbog isključenja Cirjaka, a po prikazanoj igri imaju čemu da se nadaju u revanšu.

Liga šampiona, prvo kolo kvalifikacija: Utorak:

Flora – H. Ber Ševa 1:4 (0:2)

Torpedo – Šerif 2:1 (1:1)

Alškert – Seltik 0:3 (0:1)

Dudelanž – Videoton 1:1 (0:1)

Vikingur – HJK 1:2 (0:2)

Škendija – TNS 5:0 (2:0)

Kork Siti – Legija 0:1 (0:0)